shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA MKP-300 SATEL
Spolupráca: MKP-300 ;
41,09 €
S DPH
Je vhodný na vytvorenie bezpečnostných systémov v malých budovách, ako sú napr. kiosky, altány, butiky, voľne stojace garáže a dielne, a kdekoľvek, kde je inštalácia káblového vedenia ťažká alebo nemožná.
| Spolupráca: | MKP-300 |
| Hlavné vlastnosti: | Rozsah frekvencie 433.05 ... 434.79 MHz Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): 200 m Životnosť batérie ~ 3 roky diódy LED indikujúce príkazy odistenia/zaistenia podsvietené klávesy pre jednoduché použitie klávesnice v zhasnutých miestnostiach klapka na ochranu kláves |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Napájanie: | Batéria - CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Spotreba prúdu: | 20 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Rozmery: | 144 x 80 x 27 mm |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
MKP-300
Skladom
