shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÓNOVÉ KLÁVESNICE INT-S-BL SATEL
Indikácia stavu prebieha LED a akustickými signálmi;Spolupráca: INTEGRA, CA-64 ; Zaťažiteľnosť kontaktov relé pri napätí DC 24V: max. 2 A ; Hlavné vlastnosti: Modré podsvietenie kláves ;
53,58 €
S DPH
Klávesnica založená na mikroprocesovej technológii je určená na podporu poplachovej centrály.
Indikácia stavu prebieha LED a akustickými signálmi.
| Spolupráca: | INTEGRA, CA-64 |
| Zaťažiteľnosť kontaktov relé pri napätí DC 24V: | max. 2 A |
| Hlavné vlastnosti: | LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia Modré podsvietenie kláves Poplachy: klávesnicou možno vyvolať NAPADNUTIE, POŽIAR a AUX ovláda jeden oddiel v systéme Bzučiak pre akustickú signalizáciu určených udalostí systému funkcia kontroly prístupu relé pre elektromagnetický zámok/elektrický otvárač vstup ovládania dverí Mikro relé detekujúce neoprávnený zásah do manipulátoru detekcia chyby detektoru |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 66 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... +55 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 127 x 80 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-S-BL
Skladom
