shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SENZORICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-KSG2R-W SATEL
Veľký, ľahko čitateľný LCD zobrazujúci detailné informácie o stave systému; 4 extra menu (až 16 položiek každej) a funkcie rýchleho prístupu, definované inštalátorom.; MAKRO funkcia aktivuje sekvencie činností jediným klávesom;Spolupráca: INTEGRA, INTEGRA Plus, PERFECTA 64 M ; Farba: Biela ;
212,83 €
S DPH
Senzorická klávesnica INT-KSG2R-W si nezakladá len na atraktívnom dizajne, ale tiež na zjednodušení každodenného ovládania pokročilých poplachových systémov a systémov domácej automatiky pomocou funkcionality centrál INTEGRA, INTEGRA Plus, PERFECTA 64 M
S funkciami MAKRO možno spraviť celé postupnosti činností jediným príkazom
S LCD displejom zobrazujúcim textové správy sú pokročilé funkcie poplachovej centrály jednoduché a pohodlné.
| Spolupráca: | INTEGRA, INTEGRA Plus, PERFECTA 64 M |
| Hlavné vlastnosti: | Veľký, ľahko čitateľný LCD zobrazujúci detailné informácie o stave systému 2 Vstupy - iba INTEGRA, INTEGRA Plus
|
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 155 mA |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 132 x 129 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
