shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA PRF-LCD-WRL SATEL
Spolupráca: PERFECTA ; Hlavné vlastnosti: Rýchle prepnutie na vybraný pohotovostný režim pomocou funkčných kláves ;
154,06 €
S DPH
Klávesnica PRF-LCD-WRL je navrhnutá na dennú obsluhu a programovanie ovládania poplachových systémov radu PERFECTA.
S LCD displejom zobrazujúcim textové správy sú pokročilé funkcie poplachovej centrály jednoduché a pohodlné..
Klávesnica je napájaná batériou (priložená) a komunikuje s poplachovou centrálou pomocou špeciálneho protokolu rádiového prenosu (obojsmerná komunikácia).
| Spolupráca: | PERFECTA |
| Frekvenčné pásmo: | 433 MHz |
| Hlavné vlastnosti: | Podsvietenie tlačidiel klávesnice LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia Rýchle prepnutie na vybraný pohotovostný režim pomocou funkčných kláves Poplachy: klávesnicou možno vyvolať NAPADNUTIE, POŽIAR a AUX Bzučiak pre akustickú signalizáciu určených udalostí systému Ndikácia straty komunikácie s centrálou Mikro relé detekujúce neoprávnený zásah do manipulátoru Ľahká obsluha Obojsmerná kódovaná rádiová komunikácia |
| Napájanie: | Lítiové batérie - 2 ks. CR123A (priložený) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Zhoda s normami: | EN 50131, Grade 2 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.24 kg - Bez batérií |
| Rozmery: | 139 x 124 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
PRF-LCD-WRL
Skladom
