shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU VERSA-LCDR-WH SATEL
Klávesnica VERSA-LCDR-WH je navrhnutá na dennú obsluhu a programovanie ovládania poplachových systémov radu VERSA, VERSA Plus;Hlavné vlastnosti: Rýchle prepnutie na vybraný pohotovostný režim pomocou funkčných kláves Zabudovaná bezkontaktná čítačka ;
124,54 €
S DPH
Klávesnica VERSA-LCDR-WH je navrhnutá na dennú obsluhu a programovanie ovládania poplachových systémov radu VERSA, VERSA Plus.
S LCD displejom zobrazujúcim textové správy sú pokročilé funkcie poplachovej centrály jednoduché a pohodlné..
Zabudovaná bezkontaktná čítačka kariet dovoľuje ovládať systém bez nutnosti pamätať si heslo.
| Spolupráca: | VERSA, VERSA Plus |
| Hlavné vlastnosti: | Podsvietenie tlačidiel klávesnice LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia Rýchle prepnutie na vybraný pohotovostný režim pomocou funkčných kláves Poplachy: klávesnicou možno vyvolať NAPADNUTIE, POŽIAR a AUX Bzučiak pre akustickú signalizáciu určených udalostí systému Ndikácia straty komunikácie s centrálou Zabudovaná bezkontaktná čítačka Mikro relé detekujúce neoprávnený zásah do manipulátoru Ľahká obsluha |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 65 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Zhoda s normami: | EN50130-5, Trieda II EN 50131, Grade 2 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 139 x 124 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
VERSA-LCDR-WH
Skladom
