shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU VERSA-LCD-BL SATEL
Klávesnica VERSA-LCD-BL je navrhnutá na dennú obsluhu a programovanie ovládania poplachových systémov radu VERSA;Hlavné vlastnosti: Modré podsvietenie kláves ;
100,18 €
S DPH
Klávesnica VERSA-LCD-BL je navrhnutá na dennú obsluhu a programovanie ovládania poplachových systémov radu VERSA.
S LCD displejom zobrazujúcim textové správy sú pokročilé funkcie poplachovej centrály jednoduché a pohodlné..
| Spolupráca: | VERSA |
| Hlavné vlastnosti: | Modré podsvietenie kláves LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia Rýchle prepnutie na vybraný pohotovostný režim pomocou funkčných kláves Poplachy: klávesnicou možno vyvolať NAPADNUTIE, POŽIAR a AUX Bzučiak pre akustickú signalizáciu určených udalostí systému Ndikácia straty komunikácie s centrálou Mikro relé detekujúce neoprávnený zásah do manipulátoru |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 130 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 115 x 95 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
VERSA-LCD-BL
Skladom
