shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PÁSIK LED LED60A-12V/14.4W-NW/50M 50 m - 4000 K
Dĺžka pásky: 50 m ; Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 14.4 W / 1 m ; Farba: Neutrálna biela - 4000 K ; Počet diód: 60 ks. / 1 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Energetická trieda: F ;
59,34 €
S DPH
Svetelný pások LED vám umožní ozdobiť miestnosť osvetlením a vytvoriť jedinečnú vizuálnu atmosféru Je vynikajúcou voľbou na použitie ako stropné svietidlo alebo na zvýraznenie vybraného prvku v miestnosti
Pozor%
Aby sa zachoval plný svetelný výkon LED diód, dĺžka úseku nesmie presiahnuť 3 m
| Dĺžka pásky: | 50 m |
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 14.4 W / 1 m |
| Farba: | Neutrálna biela - 4000 K |
| Počet diód: | 60 ks. / 1 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Energetická trieda: | F |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Rozmery: | x 10 x 1.5 mm |
| Záruka: | 2 roky |
LED60A-12V/14.4W-NW/50M
Skladom
