shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TELEKOMUNIKAČNÁ PODOMIETKOVÁ KRABICA MSF-MULTI-1X12/PT/W/EPN
Určenie: R-TV SAT ; Farba: Biela ; Vybrané vlastnosti: Možnosť montáže konzol TH-35, Miesto pre konektory : 1x Elektrická zásuvka CEE 7/5 ; Vonkajšie rozmery: 358 x 330 x 94 mm ; Výrobca / Značka: Elektro-Plast ;
68,89 €
S DPH
Podomietková rozvodná skriňa MSF-MULTI-1X12/PT/W/EPN je určená na umiestnenie v ľubovoľnom byte viacrodinných budov, ktorých projekt je v súlade s príslušnými predpismi.
V skrini sa zbiehajú telekomunikačné káble z technickej miestnosti a teletechnických zásuviek inštalovaných v miestnosti
| Určenie: | R-TV SAT |
| Materiál prevedenia: | Plast + Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | Prefabrikovaná montážna doska s rozmermi: 270 x 120 mm Veľmi jednoduchá a rýchla montáž Estetická a odolná konštrukcia Možnosť montáže konzol TH-35, Miesto pre konektory : 1x Elektrická zásuvka CEE 7/5 |
| Hmotnosť: | 2.11 kg |
| Vnútorné rozmery: | 230 x 240 x 75 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 358 x 330 x 94 mm |
| Rozmery otvorov pre zavedenie káblov: | ![]() |
| Index of Protection: | IP40 |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |

