shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PUZDRO AWO-DVR-1 552 x 426 x 114 mm
Puzdro určené pre bezpečné skladovanie DVR;Materiál prevedenia: Oceľ - práškovo lakovaná ; Vonkajšie rozmery krytu: 552 x 426 x 114 mm ;
65,77 €
S DPH
Puzdro určené pre bezpečné skladovanie DVR
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela |
| Ochrana proti sabotáži: | ![]() |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 552 x 426 x 114 mm |
| Vhodné pre DVR: | o rozmeroch nie väčších než : 380 x 380 x 75 mm |
| Hmotnosť: | 4.65 kg |
| Záruka: | 2 roky |
AWO-DVR-1
Skladom


