shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PUZDRO AWO-DVR-2 552 x 426 x 114 mm
Puzdro určené pre bezpečné skladovanie DVR;Materiál prevedenia: Oceľ - práškovo lakovaná ; Vonkajšie rozmery krytu: 430 x 380 x 115 mm ;
53,10 €
S DPH
Puzdro určené pre bezpečné skladovanie DVR
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela |
| Ochrana proti sabotáži: | ![]() |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 430 x 380 x 115 mm |
| Vhodné pre DVR: | o rozmeroch nie väčších než : 400 x 250 x 80 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Pripojnica DIN (TS-35) : 20 cm |
| Hmotnosť: | 2.89 kg |
| Záruka: | 2 roky |
AWO-DVR-2
Skladom


