shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PUZDRO-AWO-445 405 x 303 x 120 mm
Puzdro určené pre bezpečné skladovanie DVR;Materiál prevedenia: Oceľ - práškovo lakovaná ; Ochrana proti sabotáži: TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ; Zamykanie na kľúč: Veko sa zamyká 2 rôznymi kľúčikmi ; Vonkajšie rozmery krytu: 405 x 305 x 110 mm ;
69,11 €
S DPH
Puzdro určené pre bezpečné skladovanie DVR
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela |
| Ochrana proti sabotáži: | TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu |
| Zamykanie na kľúč: | Veko sa zamyká 2 rôznymi kľúčikmi |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 405 x 305 x 110 mm |
| Vhodné pre DVR: | o rozmeroch nie väčších než : 355 x 235 x 90 mm |
| Hmotnosť: | 3.68 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
