shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACIA LIŠTA PD-4/R10/R 1.8 m
Celkový maximálny prúd: 16 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 3500 W ; Počet zásuviek: 4 x CEE 7/5 ; Typ puzdra: 1 U Rack 10" ;
18,03 €
S DPH
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3500 W |
| Počet zásuviek: | 4 x CEE 7/5 |
| Zostava: | V skriniach typu RACK 10" |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.8 m : kábel s konektorom napájania CEE 7/7 |
| Typ puzdra: | 1 U Rack 10" |
| Vypínač: | Áno (so zabudovanou kontrolkou) |
| Vybrané vlastnosti: | Prúdové chrániče |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| Rozmery: | 257 x 45 x 50 mm |
| Záruka: | 2 roky |
PD-4/R10/R
Skladom
