shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACIA LIŠTA PD-9/R-IEC 1.8 m
Celkový maximálny prúd: 16 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 9 x CEE 7/5 ; Typ puzdra: 1 U RACK 19" ;
22,89 €
S DPH
Napájacia lišta umožňuje pripojenie až 9 zariadení naraz pri maximálnej celkovej záťaži 3680 W
Zariadenie je pripevnené k skrini RACK 19"
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 9 x CEE 7/5 |
| Zostava: | V skriniach typu RACK 19" |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.8 m - kábel s konektorom napájania IEC320 C14 |
| Typ puzdra: | 1 U RACK 19" |
| Vypínač: | dvojsmerný, podsvietený |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| Rozmery: | 483 x 45 x 44 mm |
| Záruka: | 2 roky |
PD-9/R-IEC
Skladom
