shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SMART POWER BANK SPB-POE-48V
Smart Power Bank je mobilné zariadenie poskytujúce napájanie PoE 48V v súlade so štandardom 802.3af;Akumulátor: 3400 mAh - Batéria Li-Ion ;
157,85 €
S DPH
Smart Power Bank je mobilné zariadenie poskytujúce napájanie PoE 48V v súlade so štandardom 802.3af
Perfektné pre inštalatérov, pretože umožňuje pohodlné pripojenie a testovanie napr. kamier IP kompatibilné s PoE 802.3af na obťažné prístupných miestach.
| Porty LAN: | 1 x DATA - Zásuvka RJ-45 1 x PoE + DATA - Zásuvka RJ-45 |
| PoE: | IEEE 802.3af |
| Akumulátor: | 3400 mAh, 3.7 V - Batéria Li-Ion |
| LED indikátory: | Úroveň nabitia batérie |
| Napájanie: | 12 V / 1300 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.224 kg |
| Rozmery: | 148 x 88 x 26 mm |
| Záruka: | 2 roky |
SPB-POE-48V
Skladom
