shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE AEPI-1-10-HS ATTE
Adaptér PoE AEPI-1-10-HS je modul určený na napájanie zariadení priemyselnej televízie pracujúcich v štandardoch PoE 802.3at/af a Passive PoE;Výstupný výkon: max. 40 W Passive PoE, max. 30 W PoE (802.3at), max. 15.4 W PoE (802.3af) ; Vstupné napätie: 10 ... 48 V DC ;
6,40 €
S DPH
Adaptér PoE je modul určený na napájanie zariadení priemyselnej televízie pracujúcich v štandardoch PoE 802.3at/af a Passive PoE.
Napájanie PoE je dostupné na jednom z konektorov RJ-45 (konektor podsvietený LED diódou).
Druhý konektor RJ-45 slúži na spojenie so sieťou LAN.
| Výstupný výkon: | max. 40 W Passive PoE , max. 30 W PoE (802.3at), max. 15.4 W PoE (802.3af) |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45- 10/100 Mbps LAN 1 ks. pár káblov - Napájanie |
| Vstupné napätie: | 10 ... 48 V DC |
| Výstupné napätie: | 10 ... 48 V DC- rovné vstupnému napätiu |
| LED indikátory: | Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe |
| Vybrané vlastnosti: | Čísla pinov konektoru RJ-45 : 1/2, 3/6 - Vodiče na prenos dát ; 4/5, 7/8 - Napájanie Index of Protection: IP20 |
| Ochrany: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 18 x 45 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |

