shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE ASDC-05-050-HS ATTE
Adaptér PoE ASDC-05-050-HS je napájaný z linky PoE 48V a znižuje napätie na 5V na výstupe 2.1 / 5.5 mm;Vstupné napätie: 35 ... 56 V DC ;
24,06 €
S DPH
Adaptér PoE ASDC-05-050-HS je napájaný z linky PoE 48V a znižuje napätie na 5V na výstupe 2.1 / 5.5 mm
Základným využitím adaptéru je napájanie kamier IP alebo iných zariadení nemajúcich možnosť napájania zhodného so štandardom PoE
Zariadenia môžu byť napájané zo switchu PoE 802.3af / PoE 802.3at alebo PoE PASSIVE
| Výstupný výkon: | max. 5 W |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Vstupné napätie: | 35 ... 56 V DC- PoE |
| Výstupné napätie: | 5 V DC- konektor 2.1/5.5 mm na kábli |
| LED indikátory: | Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe |
| Vybrané vlastnosti: | Výstupný prúd : 1 A Index of Protection: IP20 |
| Ochrany: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 75 x 21 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |

