shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NÁSTRČNÁ ROZDEĽOVACIA SPOJKA LE-049431 3680 W LEGRAND
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 2 ks. 2P+Z ;
7,18 €
S DPH
Vertikálna nástrčná rozdeľovacia spojka
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Počet zásuviek: | 2 ks. 2P+Z |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela / Šedý |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | 97 x 53 x 78 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-049431
Skladom

