shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NÁSTRČNÁ ROZDEĽOVACIA SPOJKA S VYPÍNAČOM MCE-142 3680 W MACLEAN ENERGY
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 1 ks. 2P+Z, 2 ks. 2P - ploché ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný vypínač - podsvietený ;
3,99 €
S DPH
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Počet zásuviek: | 1 ks. 2P+Z, 2 ks. 2P - ploché |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaný vypínač - podsvietený |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 95 x 72 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN ENERGY |
| Záruka: | 2 roky |
MCE-142
Skladom

