shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NÁSTRČNÁ ROZDEĽOVACIA SPOJKA MCE-214 3680 W MACLEAN ENERGY
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 3 ks. 2P+Z ;
4,26 €
S DPH
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Počet zásuviek: | 3 ks. 2P+Z |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 87 x 87 x 74 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN ENERGY |
| Záruka: | 2 roky |
MCE-214
Skladom

