shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NÁSTRČNÁ ROZDEĽOVACIA SPOJKA LE-50637 3680 W LEGRAND
Nástrčná rozdeľovacia spojka horizontálna;Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 2 ks. 2P+Z ;
28,65 €
S DPH
Nástrčná rozdeľovacia spojka horizontálna.
Ku každej zásuvke je určené tlačidlo spojené s mechanizmom vystrčenia zástrčky.
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Počet zásuviek: | 2 ks. 2P+Z |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela / Šedý |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 110 x 61 x 101 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |

