shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PANEL S KÁBLOVOU PRIECHODKOU A19-PK-V1
Panel umožňuje privedenie káblov k zariadeniam inštalovaným v RACK skrini a chráni voľné zásuvky pred prachom;Šírka: 19 " ; Výška: 1 U ;
6,83 €
S DPH
Panel umožňuje privedenie káblov k zariadeniam inštalovaným v RACK skrini a chráni voľné zásuvky pred prachom
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 1 U |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Čierny (RAL 9005) |
| Určenie: | RACK 19" |
| Vybrané vlastnosti: | 431 x 27 mm (káblová priechodka) Káblová priechodka s kefami zaisťujúcimi ochranu pred prachom 4 bodové čelné pripevnenie k profilom RACK V sade 4 skrutky M6 s košíkmi Odonosť voči korózii |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 483 x 44 x 12 mm |
| Záruka: | 2 roky |
A19-PK-V1
Skladom
