shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1294ZJ Hikvision
Vzdialenosti montážnych otvorov: 72 mm, 84 mm ; Počet otvorov: 2 alebo 3 ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Tvrdená umelá hmota / Oceľ ; Farba: Biela ;
35,01 €
S DPH
Na vonkajšie použitie.
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 72 mm, 84 mm |
| Počet otvorov: | 2 alebo 3 |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Tvrdená umelá hmota / Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | 224 x 126 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700648 |
| Záruka: | 2 roky |
