shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1294ZJ-PT Hikvision
Vzdialenosti montážnych otvorov: 73 mm, 84 mm ; Počet otvorov: 2 alebo 3 ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Plast + Oceľ ; Farba: Biela ;
31,97 €
S DPH
Na vonkajšie použitie
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 73 mm, 84 mm |
| Počet otvorov: | 2 alebo 3 |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Plast + Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Rozmery: | 224 x 126 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702118 |
| Záruka: | 2 roky |
