shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY BD-B173
Vzdialenosti montážnych otvorov: 67 x 67 mm ; Počet otvorov: 4 ; Priemer úchytu: Ø 120 mm ; Materiál: Kov ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 65 mm ;
17,54 €
S DPH
Na vonkajšie použitie.
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 67 x 67 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Priemer úchytu: | Ø 120 mm |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 65 mm |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | 175 x 112 x 115 mm |
| Záruka: | 2 roky |
BD-B173
Skladom
