shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1272ZJ-110-TRS Hikvision
Priemer úchytu: Ø 110 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Zliatina hliníka + Oceľ ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 58 mm ;
44,45 €
S DPH
Na vonkajšie použitie
| Priemer úchytu: | Ø 110 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Zliatina hliníka + Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 58 mm |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 120 x 122 x 169 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700373 |
| Záruka: | 2 roky |
