shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1272ZJ-110(BLACK) Hikvision
Vzdialenosti montážnych otvorov: 87 mm, 83.5 mm ; Počet otvorov: 2 alebo 3 ; Priemer úchytu: Ø 110 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 57 mm ;
36,53 €
S DPH
Na vonkajšie použitie.
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 87 mm, 83.5 mm |
| Počet otvorov: | 2 alebo 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 110 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 57 mm |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 169 x 120 x 122 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701726 |
| Záruka: | 2 roky |
