shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1258ZJ(BLACK)
Priemer úchytu: Ø 111 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Plast ; Farba: Čierny ;
15,23 €
S DPH
Na vonkajšie použitie
| Priemer úchytu: | Ø 111 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 163 x 111 x 120 mm |
| SAP Code: | 302701821 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 2 roky |
