shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-DM32 Hikvision
Priemer úchytu: Ø 142 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 90 mm ;
66,08 €
S DPH
Na vonkajšie použitie
| Priemer úchytu: | Ø 142 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 90 mm |
| Hmotnosť: | 0.79 kg |
| Rozmery: | 232 x 184 x 142 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701363 |
| Záruka: | 2 roky |
