shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
36-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-3X12/NT/W/EPN Elektro-Plast
Počet pripevňovaných modulov: 12 x 3 radu ; Index of Protection: IP40 ; Rozmery: 550 x 303 x 98 mm ;
45,52 €
S DPH
3-radový 36-modulový naomietkový elektrický rozvádzač
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 12 x 3 radu, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | 150 mm |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Demontovaná konzola TH 35 |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty : Dvojradová pripojovacia lišta - 2 x N : 12 x 10 mm² + 2 x 16 mm² Dvojradová pripojovacia lišta - 2 x PE : 12 x 10 mm² + 2 x 16 mm² |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 60670-24 |
| Hmotnosť: | 1.96 kg |
| Rozmery: | 550 x 303 x 98 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |


