shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ FP3/GR/DP YOTOGI
Typ kontaktu: 2 x NO/NC ; Maximálne zaťaženie relé: 2 A / 30 V DC ; Materiál prevedenia: ABS ; Farba: Zelený ;
28,39 €
S DPH
Tlačidlo na vyvolanie signálu otvorenia dverí v systémoch kontroly prístupu
| Typ kontaktu: | 2 x NO/NC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 2 A / 30 V DC |
| Materiál prevedenia: | ABS |
| Index of Protection: | IP24 |
| Farba: | Zelený |
| Hmotnosť: | 0.170 kg |
| Rozmery: | 93 x 97 x 61 mm |
| Výrobca / Značka: | YOTOGI |
| Záruka: | 2 roky |
