shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ PW-C1
Typ kontaktu: 2 x NO/NC ; Maximálne zaťaženie relé: 2 A / 36 V DC ; Materiál prevedenia: ABS, Ohňovzdorný kryt ; Farba: Zelený ;
13,46 €
S DPH
Tlačidlo na vyvolanie signálu otvorenia dverí v systémoch kontroly prístupu
Resetovanie tlačidla sa vykonáva pomocou kľúča, ktorý je na to určený
| Typ kontaktu: | 2 x NO/NC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 2 A / 36 V DC |
| Materiál prevedenia: | ABS, Ohňovzdorný kryt |
| Rozmery sklenenej tabuľky: | 76 x 40 mm |
| Index of Protection: | ![]() |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | 10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.126 kg |
| Rozmery: | 87 x 87 x 51 mm |
| Záruka: | 2 roky |
PW-C1
Skladom

