shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-NB-18
Dosah detekcie: 0 mm ... 120 mm ; Maximálne zaťaženie relé: 3 A / 30 V DC ; Vybrané vlastnosti: Podsvietenie v modrej farbe + zelený ; Materiál prevedenia: Hliník ; Farba: Strieborný + Čierny ;
10,37 €
S DPH
Bezkontaktné tlačidlo na vyvolanie signálu otvorenia dverí v systémoch kontroly prístupu
| Typ kontaktu: | NO, NC |
| Dosah detekcie: | 0 mm ... 120 mm |
| Maximálne zaťaženie relé: | 3 A / 30 V DC |
| Index of Protection: | IP40 |
| Vybrané vlastnosti: | Podsvietenie v modrej farbe + zelený |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 20 mA (režim Standby) 40 mA (práca) |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 70 x 115 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
