shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ ASF921 DAHUA
Typ kontaktu: NO/NC ; Maximálne zaťaženie relé: 3 A / 36 V DC ; Materiál prevedenia: ABS ; Farba: Zelený ;
48,41 €
S DPH
Tlačidlo na vyvolanie signálu otvorenia dverí v systémoch kontroly prístupu.
Resetovanie tlačidla sa vykonáva pomocou kľúča, ktorý je na to určený.
| Typ kontaktu: | NO/NC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 3 A / 36 V DC |
| Materiál prevedenia: | ABS |
| Index of Protection: | ![]() |
| Farba: | Zelený |
| Hmotnosť: | 0.126 kg |
| Rozmery: | 87 x 87 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

