shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NON-CONTACT DOOR OPEN BUTTON DS-K7P03 Hikvision
Detection range: 40 mm ... 120 mm ; Maximálne zaťaženie relé: 1 A / 30 V DC ; Vybrané vlastnosti: LED indikácia ; Materiál prevedenia: Nerezová oceľ ; Farba: Strieborný + Čierny ;
50,25 €
S DPH
Non-contact button to trigger the door opening signal in access control systems.
| Typ kontaktu: | NO, NC |
| Detection range: | 40 mm ... 120 mm |
| Maximálne zaťaženie relé: | 1 A / 30 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikácia |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Materiál prevedenia: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 40 mA (režim Standby) 70 mA (práca) |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 86 x 86 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302908146 |
| Záruka: | 3 roky |
