shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-7
Maximálne zaťaženie relé: 3 A / 24 V AC/DC ; Materiál prevedenia: Nerezová oceľ ; Farba: Strieborný ;
20,47 €
S DPH
Tlačidlo na vyvolanie signálu otvorenia dverí v systémoch kontroly prístupu
| Typ kontaktu: | NO, monostabilný |
| Maximálne zaťaženie relé: | 3 A / 24 V AC/DC |
| Materiál prevedenia: | Nerezová oceľ |
| Index of Protection: | IP40 |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 86 x 86 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
