icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR MD-07B7 AC 230V NA OVLÁDANIE OSVETLENIA EL HOME
Senzor pohybu MD-07B7 je určený na ovládanie osvetlenia alebo iných elektrických zariadení napájaných zo siete 230V AC
Keď je v zornom poli senzoru detegovaný pohyb, je prijímač napájaný po dobu určenú zabudovaným nastavením časového omeškania
Zariadenie je tiež vybavené senzorom intenzity svetla a regulátorom najvyššej intenzity svetla, pri ktorej bude senzor pracovať
Okrem režimu PIR, v ktorom senzor ovláda napájanie prijímača, umožňuje integrovaný prepínač zapnúť alebo vypnúť ovládané zariadenie – bez ohľadu na stav senzora.
The maximum load of the relay used in the detector is 1200W for a resistive load or 300W for an inductive load
Zariadenie je určené pre pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek v štandardnej podomietkovej elektroinštalačnej krabici s priemerom Ø60mm
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 160 ° |
| Dosah: | 9 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux(ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.0 ... 1.8 m nad podlahu (montované na stenu) |
| Nastavenie držiaku: | ![]() |
| Nastavenie času zapnutia osvetlenia: | 10 s ... 7 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 1200 W (rezistenčné zaťaženie) 300 W (induktívna záťaž) |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Prevádzkové režimy : ON – napätie privedené do prijímača OFF – napätie odpojené od prijímača PIR – napätie pre prijímač riadené senzorom pohybu |
| Napájanie: | 220 V ... 240 V AC@ 50Hz |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 79 x 79 x 55 mm |
| Prevádzková teplota: | -18 °C ... 40 °C |
| Výrobca / Značka: | EL HOME |
| Záruka: | 2 roky |

