shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR MD-14B7 AC 230V NA OVLÁDANIE OSVETLENIA EL HOME
Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie: 360 ° ; Dosah: Ø 6 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ;
7,72 €
S DPH
Senzor pohybu MD-14B7 je určený na ovládanie osvetlenia alebo iných elektrických zariadení napájaných zo siete 230V AC
Keď je v zornom poli senzoru detegovaný pohyb, je prijímač napájaný po dobu určenú zabudovaným nastavením časového omeškania
Zariadenie je tiež vybavené senzorom intenzity svetla a regulátorom najvyššej intenzity svetla, pri ktorej bude senzor pracovať
Okrem režimu PIR, v ktorom senzor ovláda napájanie prijímača, umožňuje integrovaný prepínač zapnúť alebo vypnúť ovládané zariadenie – bez ohľadu na stav senzora.
The maximum load of the relay used in the detector is 500W for a resistive load or 200W for an inductive load
Zariadenie je určené na montáž v podhľadoch
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 360 ° |
| Dosah: | Ø 6 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux(ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 ... 4.0 m nad podlahu (montované na stenu) |
| Nastavenie držiaku: | ![]() |
| Nastavenie času zapnutia osvetlenia: | 10 s ... 15 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 500 W (rezistenčné zaťaženie) 200 W (induktívna záťaž) |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Napájanie: | 220 V ... 240 V AC@ 50Hz |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | Ø 50 x 67 mm |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 40 °C |
| Výrobca / Značka: | EL HOME |
| Záruka: | 2 roky |
MD-14B7
Skladom

