icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POHYBOVÉ ČIDLO OR-CR-261 AC 230V NA MONTÁŽ V ELEKTROINŠTALAČNEJ KRABICI
Pasívny infračervený senzor na montáž v elektroinštalačnej krabici Ø60mm
Detektor je určený na automatickú kontrolu zapínania osvetlenia zvonku budovy (alebo iného elektrického zariadenia) po detekcii pohybu v blízkosti jeho inštalácie
Jadro zariadenia tvorí pasívne infračervený snímač s uhlom detekcie pohybu okolo 160 stupňov
Pohyb je detekovaný meraním zmien teploty okolia v oblasti viditeľnosti snímača ako dôsledok pohybu osoby, ktorá je v ňom prítomná
Po detekcii pohybu senzorom PIR sa automaticky spúšťa osvetlenie (alebo iné elektrické zariadenie ovládané senzorom) a zostáva spustené tak dlho, dokiaľ senzor pohybu deteguje prítomnosť (pohyb) v zornom poli
V prípade, že nie je počas určitej doby zistená prítomnosť osoby (nastavené užívateľom), osvetlenie (alebo elektrické zariadenie) je automaticky vypnuté
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 160 ° |
| Dosah: | max. 9 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux(ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1 ... 1.8 m (montované na stenu) |
| Doba signalizácie narušenia: | 10 s ... 7 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 300 W |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Spotreba energie: | 0.5 W |
| Farba: | Biela |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek, priemer krabice : Ø 60 mm |
| Vybrané vlastnosti: | IP20Pracuje s LED osvetlením - 150 W (max) |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Napájanie: | 220 V ... 240 V AC@ 50Hz |
| Rozmery: | 86 x 86 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |

