icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STROPNÝ SNÍMAČ POHYBU OR-CR-235 AC 230V
Pasívny infračervený detektor na montáž na strop
Detektor je určený na automatickú kontrolu zapínania osvetlenia zvonku budovy (alebo iného elektrického zariadenia) po detekcii pohybu v blízkosti jeho inštalácie
Jadro zariadenia tvorí pasívne infračervený snímač s uhlom detekcie pohybu okolo 360 stupňov
Pohyb je detekovaný meraním zmien teploty okolia v oblasti viditeľnosti snímača ako dôsledok pohybu osoby, ktorá je v ňom prítomná
Po detekcii pohybu senzorom PIR sa automaticky spúšťa osvetlenie (alebo iné elektrické zariadenie ovládané senzorom) a zostáva spustené tak dlho, dokiaľ senzor pohybu deteguje prítomnosť (pohyb) v zornom poli
V prípade, že nie je počas určitej doby zistená prítomnosť osoby (nastavené užívateľom), osvetlenie (alebo elektrické zariadenie) je automaticky vypnuté
Snímač je dodatočne vybavený špeciálnym foto-optickým senzorom, ktorý voliteľne umožní úsporu energie tým, že nezapína osvetlenie napr. počas dňa
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 360 ° |
| Dosah: | max. 6 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux(ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 ... 4 m (montované pod stropom) |
| Doba signalizácie narušenia: | 10 s ... 15 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 800 W |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Spotreba energie: | 0.5 W |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | IP20Pracuje s LED osvetlením |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | Ø 40 mm |
| Napájanie: | 220 V ... 240 V AC@ 50Hz |
| Rozmery: | Ø 50 x 66.5 mm - Zostava |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |

