shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR MD-16B7 AC 230V NA OVLÁDANIE OSVETLENIA EL HOME
Senzor pohybu MD-16B7 je určený na ovládanie osvetlenia alebo iných elektrozariadení napájaných 230V AC vo vnútri aj mimo budov;Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie: 220 ° ; Dosah: 12 m ; Použitie: Na vonkajšie použitie ; Farba: Čierny ;
13,16 €
S DPH
Senzor pohybu MD-16B7 je určený na ovládanie osvetlenia alebo iných elektrozariadení napájaných 230V AC vo vnútri aj mimo budov
Keď je v zornom poli senzoru detegovaný pohyb, je prijímač napájaný po dobu určenú zabudovaným nastavením časového omeškania
Zariadenie je tiež vybavené senzorom intenzity svetla a regulátorom najvyššej intenzity svetla, pri ktorej bude senzor pracovať
The maximum load of the relay used in the detector is 1200W for a resistive load or 500W for an inductive load
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 220 ° |
| Dosah: | 12 m |
| Použitie: | Na vonkajšie použitie |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux(ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.8 ... 2.5 m nad podlahu (montované na stenu) |
| Nastavenie času zapnutia osvetlenia: | 10 s ... 15 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 1200 W (rezistenčné zaťaženie) 500 W (induktívna záťaž) |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Napájanie: | 220 V ... 240 V AC@ 50Hz |
| Index of Protection: | IP44 |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 115 x 80 x 66 mm |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 40 °C |
| Výrobca / Značka: | EL HOME |
| Záruka: | 2 roky |
MD-16B7
Skladom

