shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KRABICA DO POLYSTYRÉNU PST-60 SIMET
Elektroinštalačná krabica na zatepľovacie systémy budov (polystyrén);Index of Protection: IP30 ; Materiál prevedenia: bezhalogénový a nehorľavý ; Farba: Modrý ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: Ø 68 x 46 mm ;
3,90 €
S DPH
Elektroinštalačná krabica na zatepľovacie systémy budov (polystyrén)
Krabica je vyrobená zo samozhášacieho, bezhalogénového plastu
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | do polystyrénu ukazovateľ horľavosti : 960 °C 4 pripevňovacie body 2 Montážne vruty - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | bezhalogénový a nehorľavý |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | Ø 68 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
PST-60
Skladom
