shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ KRABICA PK-60F/K-G/SG/EPN Elektro-Plast
Vybrané vlastnosti: hlboká, na prázdne steny ; Materiál prevedenia: bezhalogénový a nehorľavý ; Farba: Žltý ; Priemer montážného otvoru: Ø 68 mm ; Rozmery: Ø 60 x 61 mm ;
1,54 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Krabica je vyrobená zo samozhášacieho, bezhalogénového plastu, je určená na montáž na prázdne steny (sadrokartón)
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, hlboká, na prázdne steny 850 °C ukazovateľ horľavosti 2 špeciálne skrutky s čapmi na upevnenie na stenu - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | bezhalogénový a nehorľavý |
| Farba: | Žltý |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 68 mm |
| Rozmery: | Ø 60 x 61 mm - Vnútorné rozmery Ø 71 x 62 mm - Vonkajšie rozmery |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |

