shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ KRABICA 2K02/EPN Elektro-Plast
Index of Protection: IP30 ; Vybrané vlastnosti: hlboká, na prázdne steny ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Oranžový ; Priemer montážného otvoru: Ø 68 mm ; Rozmery: Ø 60 x 61 mm ;
2,35 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Krabica je určená na montáž na prázdnych stenách (sadrokartón)
Tesnosť krabice zaisťujú prierazy
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, hlboká, na prázdne steny, s prierazmi 2 pripevňovacie body 2 Montážne vruty, 2 špeciálne skrutky s čapmi na upevnenie na stenu - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.028 kg |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 68 mm |
| Rozmery: | Ø 60 x 61 mm - Vnútorné rozmery Ø 72 x 63 mm - Vonkajšie rozmery |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |
