shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ DVOJITÁ KRABICA P-2X60-D SIMET
Podomietková inštalačná krabica;Index of Protection: IP30 ; Vybrané vlastnosti: na prázdne steny ; Materiál prevedenia: bezhalogénový a nehorľavý ; Farba: Modrý ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 143 x 71 x 63 mm ;
4,31 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Krabica je vyrobená zo samozhášacieho, bezhalogénového plastu, je určená na montáž na prázdne steny (sadrokartón)
Možno inštalovať vodorovne alebo zvisle
| Počet sekcií: | 2 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková na prázdne steny vystužená konštrukcia ukazovateľ horľavosti : 960 °C Trieda V0 2 x 4 pripevňovacie body 4 Montážne vruty, 4 špeciálne skrutky s čapmi na upevnenie na stenu, 2 káblové priečky - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | bezhalogénový a nehorľavý |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 143 x 71 x 63 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
P-2X60-D
Skladom
