shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ KRABICA E-3700 SIMET
Elektroinštalačná podomietková krabica, vetrotesná s prierazmi;Index of Protection: IP30 ; Vybrané vlastnosti: hlboká, na prázdne steny ; Materiál prevedenia: Bezhalogénový plast ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: Ø 70 x 60 mm ;
2,67 €
S DPH
Elektroinštalačná podomietková krabica, vetrotesná s prierazmi
Krabica je určená na montáž na prázdnych stenách (sadrokartón)
Tesnosť krabice zaisťujú prierazy
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, hlboká, na prázdne steny, s prierazmi ukazovateľ horľavosti : 850 °C 2 pripevňovacie body 2 Montážne vruty, 2 špeciálne skrutky s čapmi na upevnenie na stenu - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Bezhalogénový plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | Ø 70 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
E-3700
Skladom
