shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ KRABICA Z-60DW SIMET
Podomietková inštalačná krabica;Index of Protection: IP20 ; Vybrané vlastnosti: hlboká ; Materiál prevedenia: bezhalogénový a nehorľavý ; Farba: Modrý ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: Ø 66 x 63 mm ;
0,69 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Krabica je vyrobená zo samozhášacieho, bezhalogénového plastu
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, hlboká Trieda V0 ukazovateľ horľavosti : 850 °C 2 pripevňovacie body 2 Montážne vruty - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | bezhalogénový a nehorľavý |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.023 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | Ø 66 x 63 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Z-60DW
Skladom
