shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ KRABICA PK-60/K-G/EPN Elektro-Plast
Vybrané vlastnosti: na prázdne steny ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Tehlová červeň ; Priemer montážného otvoru: Ø 68 mm ; Rozmery: Ø 60 x 47 mm ;
0,97 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Krabica je určená na montáž na prázdnych stenách (sadrokartón)
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, na prázdne steny 2 špeciálne skrutky s čapmi na upevnenie na stenu - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Tehlová červeň |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 68 mm |
| Rozmery: | Ø 60 x 47 mm - Vnútorné rozmery Ø 67 x 48 mm - Vonkajšie rozmery |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |

