shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ TROJITÁ KRABICA M-3X60-F SIMET
Podomietková inštalačná krabica;Index of Protection: IP20 ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 213 x 71 x 63 mm ;
4,01 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Možno inštalovať vodorovne alebo zvisle
| Počet sekcií: | 3 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková 3 x 4 pripevňovacie body 6 montážnych skrutiek, 4 káblové priečky - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.085 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 213 x 71 x 63 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
M-3X60-F
Skladom
