shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ KRABICA ZZ-60KFW SIMET
Podomietková inštalačná krabica;Index of Protection: IP20 ; Vybrané vlastnosti: doštička, s možnosťou prepojenia ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: Ø 67 x 43 mm ;
0,46 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Krabicu možno použiť tak samostatne, ako v spojení so štandardnými rámcovými zostavami s rozstupom 71 mm
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, doštička, s možnosťou prepojenia 2 pripevňovacie body 2 Montážne vruty - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | Ø 67 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
ZZ-60KFW
Skladom
