shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRISKRUTKOVANÉ VEKO KRABICE PL-60 SIMET
Spôsob montáže: Montážne vruty ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Biela ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: Ø 65 x 2 mm ;
0,49 €
S DPH
Obkladový kryt pre sadrokartónové krabice
Spôsob upevnenia pomocou skrutiek
| Použitie: | Montáž do určených podomietkových krabíc 60 mm |
| Spôsob montáže: | Montážne vruty |
| Vybrané vlastnosti: | 2 pripevňovacie body |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.0035 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | Ø 65 x 2 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
PL-60
Skladom
